OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 

Solárium SUN VISION - formovanie postavy

Simply Belt

Vitajte na stránke sunvision.wbl.sk v sekcii Simply Belt


SIMLY BELT bol vytvorený pre formovanie postavy - zoštíhlenie, spevnenie a vyhladenie pokožky na kritických miestach. Riadeným striedavým tlakom sú tieto partie prekrvované a tak dochádza k rýchlejšiemu spaľovaniu podkožného tuku. Cvičenie trvá len 30 minút.Náš trojkomorový pás pre oblasť brucha a bokov
Užívajte si výhody trojkomorového vzduchového systému a spravte viac ako kedykoľvek predtým pre vašu postavu v spojení s našim ďalším kardio - tréningom. Ide o 30 minútové cvičenie, počas ktorého je vďaka SIMPLY BELTU stimulovaný krvný obeh v problémových partiách (brucho a boky) a tým dochádza k rýchlejšiemu odbúravaniu tuku. Princíp SIMPLY BELT tkvie v trojkomorovom vzdušnom systéme, pri ktorom sa vháňa vzduch zo strán do stredu pásu. Na rozdiel od iných techník sa nejedná o jednostranné nafukovanie, ale ide o pravidelnú aktívnu stimuláciu problematických zón. Pravidelným používaním (2-3x do týždňa po dobu jedného mesiaca) sa dosiahne viditeľný úbytok centimetrov z objemu pása a bokov.


Prečo práve SIMPLY BELT?
Ktorá / ý žena / muž to nepozná? Kritický pohľad do zrkadla zameraný hlavne na problémovú oblasť bruška robí starosti mnohým z nás. Zaručeným receptom na úspech je náš pomocník pri tvarovaní postavy Simply Belt, ktorý vám pomôže vyriešiť tento problém a zbaví vás neestetických nadbytočných centimetrov v páse.

SIMPLY Belt + pohyb + primeraný jedálniček = pevné ploché bruško!
- dochádza rýchlejšie k spaľovaniu tuku, než pri bežnom cvičení na kardio strojoch                           
- mesačný úbytok cca 4-8cm na problémových partiách / brucho, pás, zadok/                                                     
- spevnenie a vyhladenie pokožky